Návštěvní kniha

Datum
Vložil
Titulek

Re: dcera Jaroslava Brutara, který vymyslel a vyráběl kotle Brutar

Dobrý den paní Brutarová,toto zařízení nám dělá radost jak je z fotek patrno,čiliž můžeme Vašemu otci jen blahořečit.Dle majitele tohoto fantastického zařízení nám však nastane problém až dojde k propálení kotle.Sic má Huji(vlastník) v záloze ještě jeden exemplář ale musíme myslet na budoucnost že.Zatím však je vše v pořádku.Tímto jste zvána na příští akci jako čestný host.
Zdraví členové SDH Mydlovary a všichni účastníci fenomenální akce Brutar Párty.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: dcera Jaroslava Brutara, který vymyslel a vyráběl kotle Brutar

Vážený pane Pely,
váš zájem mě potěšil, ale všechno je trochu jinak. Začala jsem psát historii koupelnoprádelnových kamen Brutar, ale dostala jsem možnost dovolené na Kubě, mám ráda stará auta a staré domy, kromě toho pracuji pro Veteran Car Club Praha, to všechno dostalo přednost před historií. Omlouvám se, určitě se k historii vrátím hned, jak to bude trochu možné.
Při hledání jména Brutar jsem zjistila, že kamna (provedení jako pařák) se čile kupují a prodávají na internetu a docela existuje k firma, která vyrábí nová.
Když mi pošlete mailovou adresu, na kterou můžu přidat přílohy, pošlu vám na ukázku to, co mám už hotové a nějaké staré fotky, bude to trochu rozházené, ale zajímal by mě názor, jestli nepíšu moc rozvláčně.
Bude mě těšit, když mě pozvete na příští akci.
Můžete poslat odpověď na můj mail : brutarova.jaroslava@seznam.cz

Zdravím Brutarová

Datum
Vložil
Titulek

Pozvanka

Dne 10,9,2011 si vas dovolujeme pozvat na hasickou soutez ktera se kona www.sdhslavosovice.estranky.cz pred nasi hasicarnou od 13,00 na dve B doufame ze se schledame vhojnem poctu.

Datum
Vložil
Titulek

Foto

cauky kluci mohli byste ryct joudovi jestli mi muze poslat fotky co nam delal v mydlovarech? dekuji moc email 10vitek@seznam.cz

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode