Kopaná Drahotěšice 17.7.2010

Volnou sobotu v hasičské sezóně vyplnilo zpestření - další ročník tradičního fotbalového utkání Sacího komanda Drahotěšice proti Hosínským Capům.

Notně omlazená domácí sestava nám hodlala oplatit vloni utrpěný debakl. Přesto první balon ze své sítě lovili právě oni. Ovšem netrvalo dlouho a bylo po mé chybě vyrovnáno. Poté se hra přelévala nahoru - dolu a po poločase jsme se rozešli smírně 3:3. Ovšem nástup do půle druhé jsme jasně ovládli, neboť okolo 55. minuty byl stav 3:6 pro hosty. Drobné zaváhání v obraně mělo za následek snížení na 4:6, ale poté už jsme si vše zkušeně pohlídali a dotáhli tak zápas zaslouženě do vítězného konce. (4:7).

Následovalo naplnění vítězné trofeje Cinzanem, klasická kolovačka, focení a pak už jen pívo, klobásky, vynikající Bříďo-Evův guláš a open air rocková pařba přímo na hřišti do pozdních nočních hodin. V pátek se vrátíme v Mydlovarech ke klasickým tréninkům, abychom byli na další soutěž seriálu JČHL dobře připraveni.